Mapa witryny

O firmie


Drogi kliencie, Twoja obecność na naszej stronie może świadczyć o tym, że w najbliższej przyszłości pragniesz wybudować dom swoich marzeń. Zastanawiasz się pewnie od czego rozpocząć inwestycję i gdzie skierować swoje pierwsze kroki. Tłumiące się w głowie pytania spędzają Ci sen z powiek, a na samą myśl wydeptania niezliczonych ilości ścieżek do urzędów zastanawiasz się nad słusznością rozpoczęcia budowy. Pragniemy Cię poinformować, że żadne z powyższych problemów nie będą już stanowiły powodu do niepokoju.

Czy szukasz projektu spełniającego wszystkie Twoje oczekiwania?

Internet i prasa dostarczają wystarczająco dużo informacji na temat współczesnego typu budownictwa. Wydawać by się mogło, że wybór projektu domu nie będzie większym problemem. Mimo tego, kiedy przychodzi czas na podjęcie ostatecznej decyzji, skala trudności znacznie zwiększa swój poziom. Zawsze znajdzie się coś, co przeszkadza i coś, czego brakuje. Dla naszej firmy nie stanowi to problemu. Wykonamy dla Ciebie wszelkie niezbędne zmiany i zadbamy o to, by Twój projekt spełniał wszystkie oczekiwania. Dla Ciebie jesteśmy w stanie od podstaw narysować projekt domu, który zaspokoi nie tylko Twoje indywidualne potrzeby, ale również wymagania całej Twojej rodziny.

Mam projekt i co dalej?

O ile wybór projektu należał do przyjemniejszych zadań, o tyle załatwianie spraw urzędowych może być mniej fascynującym zajęciem. Również i w tej kwestii wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. Z pomocą naszych specjalistów oraz Twojego pełnomocnictwa, poprowadzimy inwestycję od wybrania projektu aż do uzyskania pozwolenia na budowę oraz oddania obietku do użytkowania. Jeśli nie śledzisz lokalnego rynku firm budowlanych możemy również polecić znane i doceniane ekipy budowlane oraz wykończeniowe.

Dlaczego warto nam zaufać?

Najmocniejszą stroną firmy jest profesjonalizm wynikający z wieloletniej praktyki. Jako właściciel firmy posiadam już ponad 30-letnie doświadczenie, które zdobyłem pracując m.in. w administracji państwowej i samorządowej w dziale projektowania i nadzoru. Swoją wiedzę postanowiłem wykorzystać zakładając w 2007 roku firmę w Wyszkowie, która oferuje kompleksowe usługi projektowe.

Strona główna O firmie Oferta Kontakt